SKRÝT / ZOBRAZIT MĚSÍCE

LISTOPAD, 2019

Čt14LIS18:1519:00Sklenka vína před koncertem / DVOŘÁK A LAURIE ANDERSON / FBD IIsetkání před koncertem18:15 - 19:00 Besední důmAbonentní řady:Filharmonie doma II „Klasicky i moderně“ (FBD II)

Čt14LIS19:30DVOŘÁK A LAURIE ANDERSON / FBD II / STÁNÍ +ANTONÍN DVOŘÁK Symfonie č. 6 D dur op. 60
LAURIE ANDERSON Amelia, česká premiéra
19:30 Besední důmAbonentní řady:Filharmonie doma II „Klasicky i moderně“ (FBD II)

15LIS18:1519:00Sklenka vína před koncertem / DVOŘÁK A LAURIE ANDERSON / FBD IIsetkání před koncertem18:15 - 19:00 Besední důmAbonentní řady:Filharmonie doma II „Klasicky i moderně“ (FBD II)

15LIS19:30DVOŘÁK A LAURIE ANDERSON / FBD II / STÁNÍ +ANTONÍN DVOŘÁK Symfonie č. 6 D dur op. 60
LAURIE ANDERSON Amelia, česká premiéra
19:30 Besední důmAbonentní řady:Filharmonie doma II „Klasicky i moderně“ (FBD II)

Ne17LIS18:0017. LISTOPAD SE SV. LUDMILOU / MK / STÁNÍ+ANTONÍN DVOŘÁK Svatá Ludmila, oratorium
Místo konání: Katedrála sv. Petra a Pavla, Petrov
18:00 OstatníAbonentní řady:Mimořádné koncerty (MK)

Ne17LIS19:00SBOROVÝ KONCERT „Mužské hlasy“ / ČFSBPOULENC Čtyři modlitbičky
FOERSTER Mužské sbory
JANÁČEK Mužské sbory, Postludium
MARTINŮ Vigilie, Polní mše, Hora tří světel
19:00 Besední dům

Po18LIS9:00O Fanfárovi a Tramtárovi / FB dětemKoncerty pro mateřské školy9:00 Besední důmPODLE ŽÁNRU A STYLU:Akce pro děti

St20LIS19:30MOZART & MOZART / CEBW. A. MOZART Requiem
W. A. MOZART Symfonie
19:30

Čt21LIS19:0021:00BIG MUSIC / ISHA TRIO / EXPOZICE NOVÉ HUDBYCAGE, FUKUSHIMA, BREIER, BERBERIAN, MANTOVANI, PADDING, KLEIN, GRAHAM, ZOUHAR19:00 - 21:00 Besední důmFestivaly:Expozice nové hudby

Čt21LIS21:00BIG EXPOZICE / EXPOZICE NOVÉ HUDBYPoslechový pořad Jozefa Cserese a Viktora Pantůčka21:00 OstatníFestivaly:Expozice nové hudby

22LIS19:0021:00BIG MUSIC / TRIO HELIX / EXPOZICE NOVÉ HUDBYGRAHAM, SANDERS, ZEMEK-NOVÁK, RESCH, ŠTOCHL, BREIER 19:00 - 21:00 Besední důmFestivaly:Expozice nové hudby

22LIS21:00BIG BRNO / EXPOZICE NOVÉ HUDBYIntermediální projekt o současné zvukové podobě Velkého Brna21:00 Besední důmFestivaly:Expozice nové hudby

So23LIS15:00BRNO OPEN / EXPOZICE NOVÉ HUDBYRozezvučíme bývalou káznici na Cejlu15:00 OstatníFestivaly:Expozice nové hudby

Ne24LIS19:00BIG ATLAS / EXPOZICE NOVÉ HUDBYBrno má velkou lexikografickou tradici.19:00 OstatníFestivaly:Expozice nové hudby

St27LIS19:30EFE TURUMTAY & NIKOLA ZARIĆ: VIA / JWMEfe Turumtay housle
Nikola Zarić akordeon
19:30 Besední důmAbonentní řady:Jazz & World Music (JWM)

Čt28LIS10:00EMOCE A VÁŠNĚ / VGZGEORGE ENESCU Rumunská rapsodie č. 1 A dur op. 11
GEORGES BIZET / RODION ŠČEDRIN Carmen-suita (výběr)
PETR ILJIČ ČAJKOVSKIJ Symfonie č. 4 f moll op. 36
10:00 Kulturní centrum Babylon, Sál StadionAbonentní řady:Veřejné generální zkoušky (VGZ)

Čt28LIS19:00EMOCE A VÁŠNĚ / FS-JDGEORGE ENESCU Rumunská rapsodie č. 1 A dur op. 11
GEORGES BIZET / RODION ŠČEDRIN Carmen-suita (výběr)
PETR ILJIČ ČAJKOVSKIJ Symfonie č. 4 f moll op. 36
19:00 Kulturní centrum Babylon, Sál StadionAbonentní řady:Filharmonie na Stadionu (FS)

29LIS19:00EMOCE A VÁŠNĚ / FS-JDGEORGE ENESCU Rumunská rapsodie č. 1 A dur op. 11
GEORGES BIZET / RODION ŠČEDRIN Carmen-suita (výběr)
PETR ILJIČ ČAJKOVSKIJ Symfonie č. 4 f moll op. 36
19:00 Kulturní centrum Babylon, Sál StadionAbonentní řady:Filharmonie na Stadionu (FS)

Stáhněte si kompletní Programový katalog 64. sezony 2019/20 ve formátu PDF.

Stáhněte si kompletní Katalog 63. sezony 2018/19 ve formátu PDF.

Stáhněte si kompletní  Programový katalog 62. sezony 2017/2018 ve formátu PDF.

Archiv koncertů