Pokud se vám nepodařilo najít abonentní řadu podle vašich představ nebo vás láká v každém cyklu jeden koncert, jednoduše si sestavte svou Sezonu na míru. Vyberte si libovolný počet koncertů napříč celou koncertní sezonou.

• 3 koncerty

sleva 30 %

• 4 koncerty

sleva 40 %

• 5 a více koncertů

sleva 50 %

 

Koncerty můžete vybírat z našeho kalendáře zde.

 

Nákup všech vstupenek Sezony na míru je nutné provést najednou.

Systém vám po vložení vstupenek do nákupního košíku sám automaticky započítá příslušnou slevu podle počtu vložených koncertů. Vaše Sezona na míru se bude skládat z jednotlivých vstupenek, na které je udělena procentuální sleva. Na takto vybrané koncerty s udělenou slevou již nelze aplikovat slevu další. Pokud si tedy například vyberete 5 koncertů, získáte slevu 50 %. (Upřesnění: prokážete-li se senior pasem s nárokem na 20% slevu, sleva vám nebude připočtena, ale bude vám poskytnuta vyšší možná, tedy 50 %). Pokud se později rozhodnete koupit si další vstupenky, získáte na ně stejnou slevu jako na vaši Sezonu na míru.

Protože se jedná o jednotlivé vstupenky, v případě potřeby můžete na rozdíl od klasického abonmá vstupenku před konáním koncertu vyměnit za jiný koncert (ve stejné nebo vyšší cenové hladině).

Do Sezony na míru nelze zahrnout festivalové koncerty, koncerty cyklu Mladá krev a koncerty Kantilény.