Kompletní přehled všech koncertů – uplynulých i plánovaných

ŘADIT DLE

Út01LED16:00DVOŘÁK A SLAVNÍ JUBILANTI / MKNovoroční odpolední koncert
SUPPÉ Lehká kavalérie, předehra
RIMSKIJ-KORSAKOV Carská nevěsta, předehra
DVOŘÁK Violoncellový koncert h moll
16:00 Kulturní centrum Babylon, Sál StadionAbonentní řady:Mimořádné koncerty (MK)

Út01LED20:00DVOŘÁK A SLAVNÍ JUBILANTI / MKNovoroční koncert
DVOŘÁK Violoncellový koncert h moll
SUPPÉ Lehká kavalérie, předehra
RIMSKIJ-KORSAKOV Carská nevěsta, předehra
MONIUSZKO Halka, předehra
OFFENBACH Orfeus v podsvětí, předehra
20:00 Kulturní centrum Babylon, Sál StadionAbonentní řady:Mimořádné koncerty (MK)

So12LED16:3019:00Hlídání dětí / MOZARTŮV EFEKTHlídání dětí během koncertu
Mozartvův efekt.
16:30 - 19:00 Besední důmPODLE ŽÁNRU A STYLU:Akce pro děti

So12LED17:00MOZARTŮV EFEKT / MKKoncert (nejen) pro nastávající rodiče
WOLFGANG AMADEUS MOZART,
DOMENICO CIMAROSA,
JOSEPH HAYDN,
GEORG FRIEDRICH HÄNDEL,
JOHANN SEBASTIAN BACH
17:00 Besední důmPODLE ŽÁNRU A STYLU:Akce pro dětiAbonentní řady:Mimořádné koncerty (MK)

St16LED19:30G. F. HÄNDEL: SAUL / CEBGEORG FRIEDRICH HÄNDEL Saul HWV 53
Andreas Scholl, Adam Plachetka,
Krystian Adam, Natalia Rubis,
Jaroslav Březina
Vstupenky na tento koncert prodává
pouze Czech Ensemble Baroque.
19:30 Besední dům

Čt17LED19:00"JSEM POHÁDKA..." / FSGLINKA Ruslan a Ludmila, předehra
SUK Pohádka
RIMSKIJ-KORSAKOV Šeherezáda
19:00 Kulturní centrum Babylon, Sál StadionAbonentní řady:Filharmonie v divadle I (FJD I)

18LED19:00"JSEM POHÁDKA..." / FSGLINKA Ruslan a Ludmila, předehra
SUK Pohádka
RIMSKIJ-KORSAKOV Šeherezáda
19:00 Kulturní centrum Babylon, Sál StadionAbonentní řady:Filharmonie v divadle I (FJD I)

St23LED19:30ŠÉFDIRIGENT S TAKTOVKOU A ZA KLAVÍREM / FBD IDVOŘÁK / arr. DAVIES Maličkosti
MOZART Klavírní koncert č. 24 c moll
VOŘÍŠEK Symfonie D dur
19:30 Besední důmAbonentní řady:Filharmonie doma (FBD),Filharmonie v divadle II (FJD II)

Čt24LED19:30ŠÉFDIRIGENT S TAKTOVKOU A ZA KLAVÍREM / FBD I / Stání+DVOŘÁK / arr. DAVIES Maličkosti
MOZART Klavírní koncert č. 24 c moll
VOŘÍŠEK Symfonie D dur
19:30 Besední důmAbonentní řady:Filharmonie doma (FBD),Filharmonie v divadle II (FJD II)

25LED19:30ŠÉFDIRIGENT S TAKTOVKOU A ZA KLAVÍREM / FBD I / Stání+DVOŘÁK / arr. DAVIES Maličkosti
MOZART Klavírní koncert č. 24 c moll
VOŘÍŠEK Symfonie D dur
19:30 Besední důmAbonentní řady:Filharmonie doma (FBD),Filharmonie v divadle II (FJD II)

So26LED19:00Reprezetační ples Filharmonie BrnoK tanci i poslechu hrají Filharmonie Brno
pod taktovkou šéfdirigenta Dennise Russella Daviese,
Salonní orchestr Brno,
Jazz Archiv a Cimbal Classic.
19:00 Besední dům

Út29LED19:30ROMANTICKÉ HOUSLE / KC SPHIVAN ŽENATÝ housle,
IGOR ARDAŠEV klavír
19:30 Besední důmAbonentní řady:Komorní cyklus Spolku přátel hudby (KC SPH)

St30LED19:30TINGVALL TRIO / JWMMartin Tingvall klavír ,
Omar Rodriguez Calvo kontrabas,
Jürgen Spiegel bicí
19:30 Besední důmPODLE ŽÁNRU A STYLU:Jazz and world musicAbonentní řady:Jazz & World Music (JWM)