So12LIS10:30RODINNÉ ABONMÁ SEVERNÍ EVROPOUDo filharmonického kamionu naskládáme kufry, frakovky, botovky, pícháky i nástroje a vyrazíme vstříc hudebním dobrodružstvím z celého světa.10:30 Besední dům

Čas

(SOBOTA) 10:30

KONCERT LZE KOUPIT V RÁMCI „SEZONY NA MÍRU“. SYSTÉM VÁM AUTOMATICKY ZAPOČÍTÁ SLEVU
30% u 3 různých koncertů   /   40% u 4 koncertů   /   50% u 5 a více koncertů

Popis

Program pro dospělé ke stažení zde.

Program pro děti ke stažení zde.

Do filharmonického kamionu naskládáme kufry, frakovky, botovky, pícháky i nástroje a vyrazíme vstříc hudebním dobrodružstvím z celého světa. Čemu se říká jogurťák a čemu prasečák? A na jaké výpravy musí orchestr nutně sbalit samolepky? Pojedeme, poplujeme, poletíme a možná i trošku popojdeme z Brna napříč celým světem zase domů do Brna.

Že to není možné? Kristýna a její hosté jsou připraveni společně s vámi čelit všem nástrahám největšího turné v historii Filharmonie Brno. Tak se pěkně sbalte a prožijte s námi zábavu s hudbou z celého světa.

A protože nás čeká opravdu dlouhá jízda, připravili jsme pro děti Filharmonické cestovní pasy, kam si mohou lepit výstřižky z programu a dále si je dotvářet. Pas na celou sezonu koupíte před koncertem za 30 Kč, po něm si děti vyzvednou a nalepí do pasu samolepku hudebního znalce daného kontinentu.

Tištěné programy jsme nově zpracovali spíše pro děti, abychom podpořili fixování koncertních poznatků a grafomotorické i umělecké dovednosti.
Dospělí se načtením QR kódu dostanou k verzi programu pro ně, tedy klasičtější, kterou znají z jiných našich akcí.

Po každém z koncertů následuje autogramiáda vybraných účinkujících. Podpisové kartičky – nejen k nalepení do filharmonického pasu – budou součástí tištěného programu.
Po prvním koncertě se můžete těšit na houslového virtuosa Milana Paľu a dramaturga Filharmonie Brno Vítězslava Mikeše.

Přestože začínáme v 10.30, rádi se s vámi potkáme mnohem dříve, abychom se lépe poznali. Pro děti jsou připraveny hudební workshopy, pro dospělé tematická setkání. Toho prvního se ujme manager orchestru Pavel Šindelář a povypráví o britském turné, které orchestr absolvoval v říjnu. O veselé historky a fotografie nebude nouze, tak si to nenechte ujít. Sraz pro děti i dospělé je v 9.15 ve foyer Besedního domu.

Pro malé cestovatele je před koncertem připravena hudební dílna, která začíná vždy v 9:15 ve foyer Besedního domu (vstup zdarma a bez registrace). Dospělí mohou ve stejné době navštívit odbornou přednášku hudebních hostů.

 

moderátoři Kristýna Drášilová a Vítězslav Mikeš

režie Rudolf Chudoba

Filharmonie Brno

dirigent Robert Kružík

 

Obsazení orchestru ke stažení zde.

 

 

 

Místo

Besední dům

Komenského náměstí 534/8, Brno