Ne14DUB16:00Ne23:30Pojeďte s námi do Konzerthausu16:00 - 23:30

Čas

(NEDĚLE) 16:00 - 23:30

Popis

Koncert Rapsodie v modrém 100 hrajeme nejen v Brně, ale také ve Vídni. Srdečně vás zveme jak do Janáčkova divadla, tak do Konzerthausu, kde si můžete program vychutnat v krásnem sále s vynikající akustikou.

Připravili jsme slevový kód, se kterým můžete vstupenky v osmi cenových kategoriích koupit za polovinu. Kód „BRNO50“ zadáte až jako poslední krok po vyplnění všech údajů a vaší registraci. Pokud byste potřebovali poradit, obraťte se na náš předprodej nebo se podívejte na návod zde.
Vstupenky můžete koupit zde.

 

Zajistili jsme autobus, který vás odveze z Brna do Vídně a po skončení koncertu zase zpět. Cena zpáteční jízdenky je 450 Kč.

Autobus odjíždí v 16:00 ze zastávky Komenského náměstí (za zastávkou trolejbusů a tramvaje č. 4, naproti Fakultě sociálních studií), příjezd do Vídně kolem 18:30, koncert začíná v 19:30. Návrat do Brna přibližně ve 23:30.

 

A to není vše. Přicházíme s extra nabídkou pro naše největší příznivce, přesněji řečeno pro ty, kdo mají vstupenky na čtvrteční nebo páteční koncert v Brně. Chcete-li si ho vychutnat znovu, o pár dní později a v jiném sále, máme pro vás za 450 Kč nejen zpáteční autobus, ale i čestnou vstupenku na vídeňský koncert.

 

Jízdenky na autobus prodáváme do pátku 18:00 hodin v předprodeji, platba je možná pouze v hotovosti. Kupující dostane potvrzení o rezervaci včetně zvoleného místa. Kdo bude potřebovat doklad o zaplacení, obdrží jej při nástupu do autobusu.

Pokud nestihnete přijít v pátek do předprodeje, prosím domluvte si místo v autobuse, případně čestnou vstupenku, na čísle 773 188 603. Rádi vše zařídíme, jen je potřeba, abychom o vás předem věděli.

 

Program koncertu a informace o něm najdete zde

Konzertprogramm des Konzerthauses hier