Út22LIS15:00Út18:00MASTERCLASS / LUKÁŠ DITTRICH/ KLARINETOrchestrální akademie Filharmonie Brno - mistrovské kurzy15:00 - 18:00 Besední dům

Čas

(ÚTERÝ) 15:00 - 18:00

Popis

MISTROVSKÉ KURZY

Kurzy jsou primárně určeny členům Orchestrální akademie, jakožto aktivním účastníkům, kteří tak mají jedinečnou příležitost pracovat na interpretaci skladeb pod vedením špičkových hráčů. Možnost přihlásit se k aktivní účasti mají ale i studenti do 26 let věku, kteří nejsou členy Orchestrální akademie, a to jak z České republiky, tak ze zahraničí. V předchozích sezonách vedli kurzy např. tympánista Michael Kroutil, violista Maxim Rysanov nebo houslistka Arabella Steinbacher.

 

MASTERCLASS LUKÁŠ DITTRICH

Klarinet

22. 11. 2022 v 15.00

sál Besedního domu, Komenského náměstí 534 / 8, 602 00 Brno

Termín uzávěrky přihlášek: 13. listopadu 2022 (přihláška ke stažení zde doc pfd)

 

Struktura kurzu

  • délka kurzu: 3 hodiny
  • počet aktivních účastníků: 3 – 4
  • počet pasivních účastníků: neomezený
  • vstupné pro aktivní účastníky: 0 Kč
  • vstupné pro pasivní účastníky – posluchače: 100 Kč

Přihlášení k aktivní účasti je možné na základě vyplnění a odeslání závazné přihlášky na e-mail akademie@filharmonie-brno.cz nebo poštou na adresu Orchestrální akademie Filharmonie Brno, Komenského náměstí 8, 602 00 Brno. Lektor si vyhrazuje právo výběru aktivních účastníků!

 

Posluchačům s předem zakoupenou vstupenkou bude vstup na Masterclass umožněn služebním vchodem z ulice Solniční od 14:45 hodin. Vstupenky je možné zakoupit online nebo v předprodeji Filharmonie Brno (otevírací doba PO-PÁ 12:00 – 18:00).

 

Lukáš Dittrich

Je multižánrovým hudebníkem, nebojí se experimentování s různými hudebními žánry. Často proto spolupracuje nejen s umělci z oblasti vážné hudby. Pravidelně hostuje na projektech DJ Alegse, nebo vytváří vlastní autorské projekty ve stylu kombinující jazz, funk a elektroniku. Vystupoval také například s jazzovým trumpetistou Lacem Deczim a jeho kapelou Celula New York, či s Czech Philharmonic Jazz Bandem na pražském koncertě Bobbyho McFerrina.

 

Místo

Besední dům

Komenského náměstí 534/8, Brno