So27LED19:0027. REPREZENTAČNÍ PLES FILHARMONIE BRNOK tanci i poslechu hrají Filharmonie Brno pod taktovkou Dennise Russella Daviese, Salonní orchestr Brno, Jazz Archiv a Cimbal Classic.19:00 Besední dům

(SOBOTA) 19:00

Pořádá ZO Unie orchestrálních hudebníků ve spolupráci s vedením Filharmonie Brno.

Catering zajišťuje Matyho chálka.

V ceně vstupenky je základní občerstvení.

Vstupenky jsou k dostání ve filharmonickém předprodeji v Besední ulici od pondělí 4. 12. 2023.

V pondělí 4. 12. ve 13.00 uvolníme do prodeje vstupenky také on-line. Nemusíte tak chodit k nám, ale pořídit je elektronicky.

Předprodej je otevřen v pondělí a úterý od 8.00 do 13.00, od středy do pátku pak od 13.00 do 18.00

Vstupenky nelze koupit v rámci Sezony na míru a nevztahují se na ně žádné slevy.

Výhry do tomboly darovali: