Čt27ÚNO19:00Čt21:00SKRYTÉ POKLADY ROMANTISMUSIBELIUS Karelia, předehra

Jiří Vodička housle
dirigent Robert Kružík

Jiří Vodička
Sólista, komorní hráč a od roku 2015 koncertní mistr České filharmonie je držitelem titulu absolutního vítěze z prestižní soutěže Louise Spohra ve Výmaru a první a druhé ceny ze soutěže Young Concert Artists (2008). Pravidelně vystupuje s význačnými tuzemskými i zahraničními orchestry, spolupracuje s předními českými klavíristy, v roce 2020 založil úspěšné klavírní trio The Trio. V roce 2011 byl pozván Gidonem Kremerem na Kammermusikfest v Lockenhausu, roku 2021 jako sólista zahajoval Smetanovu Litomyšl, 2024 byl sólistou Novoročního koncertu České filharmonie. Roku 2014 nahrál debutové album Violino Solo. Mnohé z jeho koncertů byly natočeny Českou televizí, Českým rozhlasem nebo německým ARD. Účinkuje v audiovizuálních show Vivaldianno a iMucha. Vyučuje na Pražské konzervatoři a Ostravské univerzitě. Hraje na italský nástroj Joseph Gagliano 1774.

Koncert lze koupit v rámci celého abonmá v předprodeji Filharmonie Brno na ulici Besední i online od 27. 5. 2024.

Obnovení abonmá ONLINE je však možné ihned po doručení rezervačního e-mailu, který Vám potvrdí, že jsou Vaše místa v nové sezoně již k dispozici. Pokud máte nárok na slevu (senior, student, dítě, ZTP), získáte tak nejen své stálé místo v sále, ale i nejnižší možnou cenu za jednotlivé vstupenky. Stačí si zvolit místo a příslušnou slevu. Při vstupu do sálu pak jen svůj nárok na slevu při případné kontrole doložíte.

Samostatně nebo v rámci Sezony na míru koncert v prodeji od 17. 6. 2024.

Při jejím sestavování v košíku nezadávejte žádnou slevu, systém zohlední počet vstupenek na koncerty v košíku a podle toho Vám cenu automaticky sníží.

Janáčkovo divadlo

Rooseveltova 31/7, 602 00 Brno