So01ÚNO19:0028. REPREZENTAČNÍ PLES FILHARMONIE BRNOK tanci i poslechu hrají Filharmonie Brno pod taktovkou Dennise Russella Daviese, Salonní orchestr Brno, Jazz Archiv a Cimbal Classic.19:00 Besední dům

(SOBOTA) 19:00

K tanci i poslechu hrají

Filharmonie Brno pod taktovkou Dennise Russella Daviese,

Salonní orchestr Brno,

Jazz Archiv

a Cimbal Classic.

Ples pořádá ZO Unie orchestrálních hudebníků ve spolupráci s vedením Filharmonie Brno.

Vstupenky lze koupit ve filharmonickém předprodeji v Besední ulici od pondělí 25. listopadu 2024, 8:00 hodin a on-line od 12:00 hodin.

On line rezervace na vstupenky končí 14 dní před termínem plesu, tedy v sobotu 18. 1. 2025. Po tomto datu je možný pouze nákup vstupenek (online i v předprodeji).

Předprodej je otevřen v pondělí a úterý od 8.00 do 13.00, od středy do pátku pak od 13.00 do 18.00.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Vstupenky na ples nelze koupit v rámci Sezony na míru a nevztahují se na ně žádné slevy.

Vstupné za vstupenky NENÍ MOŽNÉ VRÁTIT a rovněž vstupenky na ples NELZE VYMĚNIT za vstupenky na koncerty.

Na jejich prodej se nevztahují Obchodní podmínky Filharmonie Brno platné pro manipulaci se vstupenkami na koncertní činnost Filharmonie Brno.