Čt16SRP20:00MORAVIA BRASS BAND: HUDBA Z FILMŮ / PŘÍSTAVKYMelodie ze slavných filmů (Star Wars, Jurský park, Harry Potter,
Forrest Gump, Avatar, Lví král ad.)
v úpravách pro žesťový orchestr.
20:00 Ostatní

(ČTVRTEK) 20:00

Koncert je VYPRODÁN. V prodeji PŘÍSTAVKY za jednotnou cenu 290 Kč.

Velké nádvoří hradu Špilberk.

Melodie ze slavných filmů (Star Wars, Jurský park, Harry Potter, Forrest Gump, Avatar, Lví král ad.) v úpravách pro žesťový orchestr.

Anna Julie Slováčková zpěv

Milan Peroutka zpěv

Moravia Brass Band

dirigent Chuhei Iwasaki

Program ke stažení:
Šp_2018_prg_2_16_08_Hudba-z-filmů_03.pdf

Kudy na hrad?

Z důvodu rekonstrukce je uzavřena brána od ulice Husovy a kryté schodiště v „tunýlku“. Jediný možný vstup do areálu hradu je vjezdovou branou ze směru od ulice Gorazdovy. Dejte pozor, samotná Gorazdova je z části od Úvozu uzavřená, musí se jet z Husovy přes Pellicovu, která je obousměrná. Kromě toho se právě opravuje prostor před východním přístavkem hradu, proto není dočasně možný průchod na severní kurtinu ani parkování na ní.

Pokud nechcete jít pěšky, využijte hromadnou dopravu. Připravena je také kyvadlová doprava osobními vozy