05KVĚ20:15JANÁČEK A HORŇÁCKÁ MUZIKA / ZMĚNA ZAČÁTKU KONCERTUJANÁČEK Rákos Rákoczy, koncertní provedení baletu o 1 dějství,20:15 Besední dům

Čas

(PÁTEK) 20:15

KONCERT LZE KOUPIT V RÁMCI „SEZONY NA MÍRU“. SYSTÉM VÁM AUTOMATICKY ZAPOČÍTÁ SLEVU
30% u 3 různých koncertů   /   40% u 4 koncertů   /   50% u 5 a více koncertů

Popis

Vážené posluchačky, vážení posluchači,

páteční koncert, který je součástí oslav 150 let Besedního domu, bude vysílat Česká televize. Vzhledem k tomu, že se jedná o přímý přenos, jsme nuceni posunout začátek programu na 20.15.

Je nám velmi líto, že komplikujeme situaci, navíc necelé dva týdny před koncertem. Proto vám nabízíme možnost vyměnit vaše vstupenky za jiný koncert nebo je vrátit. Pokud si tuto možnost vyberete, prosíme, abyste taky učinili do úterý 2. května do 18.00. Vstupenky můžete vyměnit/vrátit buď v našem předprodeji v Besední ulici nebo online po předchozí domluvě na e-mailu info@filharmonie-brno.cz

Zároveň si vás dovolujeme pozvat na tradiční setkání před koncertem, které se uskuteční v 19.00 v ředitelském salonku. Dramaturg Vítězslav Mikeš nám na něm představí skladby, které uslyšíme později v sále, a pozdravit nás přijde i šéfdirigent Dennis Russell Davies.

Přijměte prosím naši omluvu za tuto změnu. Ty z vás, kdo koncert navštíví, bychom chtěli požádat, aby svá místa zaujali (právě kvůli televiznímu přenosu) nejpozději ve 20.10.

 

Děkujeme vám za pochopení a přejeme Vám krásný den

Vaše Filharmonie Brno

 

LEOŠ JANÁČEK Rákos Rákoczy, koncertní provedení baletu o 1 dějství, doplněno o původní lidovou hudbu

 

Tereza Hromádková soprán

Marie Vrbová alt

Michal Kuča tenor

Tomáš Chloupek baryton

Václav Jeřábek bas

Český filharmonický sbor Brno

sbormistr Petr Fiala

Horňácká muzika Petra Mičky

Filharmonie Brno

dirigent Dennis Russell Davies

 

Koncert se koná za podpory Nadace Leoše Janáčka.

 

 

 

 

 

Koncert je živě přenášen na stanici ČT Art. Během přestávky bude v rámci přenosu uvedena premiéra dokumentu Já, Besední dům.

 

 

 

 

Program koncertu ke stažení zde.

Místo

Besední dům

Komenského náměstí 534/8, Brno