Program


 


Festivalový předkrm

Festivalový předkrm

So 30. 9. 2017, 19:00

housle Clara Jumi Kang

Tongyeong Festival Orchestra

dirigent Heinz Holliger

více...
SATIE: VEXATIONS

SATIE: VEXATIONS

Čt 5. 10. 2017, 15:00

kompletní non-stop provedení, radikálně minimalistického experimentu – 28hodinová klavírní skladba z roku 1893

více...
VE JMÉNU ®EVOLUCE - zahajovací koncert

VE JMÉNU ®EVOLUCE - zahajovací koncert

Pá 6. 10. 2017, 19:00

klavír Steffen Schleiermacher

Filharmonie Brno

dirigent Ilan Volkov

více...
Goldbergovy variace

Goldbergovy variace

So 7. 10. 2017, 19:00

klavír Pierre Laurent Aimard

více...
SCARLATTI: CAGE: Sonatas

SCARLATTI: CAGE: Sonatas

Ne 8. 10. 2017, 16:00

David Greilsammer klavír a preparovaný klavír

 

více...
RUSKÝ FUTURISMUS A ČESKÁ AVANTGARDA

RUSKÝ FUTURISMUS A ČESKÁ AVANTGARDA

Ne 8. 10. 2017, 20:00

Steffen Schleiermacher klavír

více...
MP DĚTEM I – Všechny ty zázračné děti…

MP DĚTEM I – Všechny ty zázračné děti…

Út 10. 10. 2017, 18:00

 

Komponovaný pořad s živými výstupy někdejších účastníků klavírní soutěže Amadeus, ukázkami z dokumentárních snímků České televize

 

více...
VÍTĚZSTVÍ NAD SLUNCEM – předpremiéra

VÍTĚZSTVÍ NAD SLUNCEM – předpremiéra

St 11. 10. 2017, 17:00

režie Marek Mokoš, scéna a kostýmy David Janošek, hudba Jiří Najvar, dirigent Tomáš Krejčí, překlad libreta Vítězslav Mikeš, produkce Zuzana Palaniyappan

více...
MUSICA INVICTISSIMA

MUSICA INVICTISSIMA

St 11. 10. 2017, 19:30

Capella Mariana

umělecký vedoucí Vojtěch Semerád

Cinquecento Renaissance Vokal

více...
MP DĚTEM II – KIRANA

MP DĚTEM II – KIRANA

So 14. 10. 2017, 15:00 a 18:00

tvůrčí hudební dílna Ruben Zahra

klavír Tricia Dawn Williams

více...
VÍTĚZSTVÍ NAD SLUNCEM

VÍTĚZSTVÍ NAD SLUNCEM

Ne 15. 10. 2017, 19:00

režie Marek Mokoš, scéna a kostýmy David Janošek, hudba Jiří Najvar, dirigent Tomáš Krejčí, překlad libreta Vítězslav Mikeš, produkce Zuzana Palaniyappan

 

 

více...
ENSEMBLE BERLIN-PRAG

ENSEMBLE BERLIN-PRAG

Po 16. 10. 2017, 19:30

Ensemble Berlin-Prag:

Dominik Wollenweber hoboj/anglický roh

Vilém Veverka hoboj

Mor Biron fagot

Barbara Maria Willi kladívkový klavír

Pavel Nejtek kontrabas

více...
RITUÁLY

RITUÁLY

Čt 19. 10. 2017, 19:30

Lucie Silkenová soprán, Český filharmonický sbor Brno, Kantiléna, Komorní sbor Aidija, dechová sekce a bicisté

Filharmonie Brno, dirigent Marko Ivanović

více...
SYMFONIE SIRÉN

SYMFONIE SIRÉN

So 21. 10. 2017, 19:30

Andreas Ammer, FM Einheit,

Lukáš Jiřička, Matyáš Dlab
tvůrčí tým pro adaptaci Avraamovova konceptu rozeznělého města na brněnské prostředí

 

více...
TICHÉ PÍSNĚ

TICHÉ PÍSNĚ

Po 23. 10. 2017, 19:00

Tomáš Šelc basbaryton

Dana Hájossy klavír

více...
Accademia Bizantina - Agitata

Accademia Bizantina - Agitata

Čt 26. 10. 2017, 19:30

alt Delphine Galou

Accademia Bizantina

dirigent Ottavio Dantone cembalo, varhany

více...
JANÁČKOVO KVARTETO

JANÁČKOVO KVARTETO

Pá 27. 10. 2017, 19:30

Janáčkovo kvarteto

více...
MASARYKOVSKÉ SBORY

MASARYKOVSKÉ SBORY

So 28. 10. 2017, 11:00

sborové koncerty k 80. výročí úmrtí TGM a vysazení masarykovské lípy

 

více...

Doprovodný program:

 



KOLOKVIUM

So - St 23. - 25. 10. 2017

52. mezinárodní hudebněvědné kolokvium Brno

Jih a sever: italská hudba v zaalpském prostoru v průběhu 17. a 18. století

více...

POETICKÉ ÚVAHY VE VOLNÝCH CHVÍLÍCH

So 28. 10. 2017, 19:30

klavír Lubomyr Melnyk

režie a koncept Martin Dvořáka

více...

Copyright © 2009 Filharmonie Brno  |  Publikováno systémem inCMS  |  Tvorba webových stránek Inexes